Skip links

Про школу

Приватна християнська школа «Досвітня зоря»

Історія школи «Досвітня зоря»

Приватна християнська школа «Досвітня зоря» була заснована представниками Церкви Адвентистів сьомого дня м. Києва у 1993 році і стала однією з перших приватних шкіл в Україні.

Завдяки фінансовій підтримці меценатів зі США, посвяченій праці віруючих батьків, вчителів, керівників церкви було орендовано частину приміщення дитячого садочку № 638 за адресою вул. Богатирська 18є, отримано перші шкільні меблі та підручники. Ремонтні роботи трохи затягнулися, тому лише 1 листопада 1993 р. школа змогла розпочати свою діяльність.

Першими учнями єдиного на той час 1 класу стали 16 дітей, а першим вчителем та класним керівником – Волкова Ольга Миколаївна, (до речі, вона працює в нашій школі й досі!)

На урочистій лінійці – пастор церкви та капелан школи – Павло Іванович Хімінець, здійснив молитву та благословив школу, яка стала здійсненням мрій багатьох віруючих людей, а також символом релігійної свободи в незалежній тепер Україні.

Хочеться подякувати керівникам школи, завдяки яким вона розпочала та продовжує свою діяльність ось уже більше 25 років:

Представник засновників – Людмила Олександрівна Сивульська (1993-1995)
Перший директор – Смирнова Аіда Іванівна (1993 – 1995)
Директор – Любов Антонівна Шолудченко (1995 – 2001)
Директор – Наталя Іллінішна Лазарєва (2001 – 2007)
Директор – Андрій Данилович Колодій (2007 – 2010)
Директор – Анна Михайлівна Двораковська (2010 – 2011)
Директор – Ольга Георгівна Тофанчук (2011 – 2019)
Директор – Бокова Марія Вікторівна (2019- 2021)

 

«Досвітня зоря» пройшла довгий і тернистий шлях, але й досі продовжує виконувати свою особливу місію в м. Києві – навчає маленькі серця бути освіченими, добрими, чуйними, справжніми християнами, що люблять Бога та людей

Місія нашої школи

сприяти фізичному, розумовому, соціальному, духовному розвитку учнів, формуючи високі ідеали та відповідальність перед Богом і суспільством.

Наші цінності

Віра в Бога

Бог є Творцем нашого світу, який Він створив Своїм Словом за шість буквальних днів, а кожна людина – унікальним творінням, що має Його подобу. Бог любить кожну людину та бажає подарувати їй вічне життя.

Авторитет Біблії

Ми віримо, що Старий та Новий Заповіт – це Слово Боже. Усі члени шкільної громади визнають Його авторитет та дотримуються Закону Божого і прагнуть втілювати істини, що записані в Біблії в стосунках та всіх сферах діяльності.

Всебічний розвиток

Різноманітні навчальні, соціальні, мистецькі заходи, що проводяться в школі, дозволяють учням максимально розкрити свої таланти та здібності. Збагачують шкільний досвід всіх учасників освітнього процесу.

Партнерство

Батьки, місцева громада та шкільний персонал є партнерами в діяльності християнської школи. Взаємна повага, спілкування та зацікавленість всіх учасників освітнього процесу є важливими для успіху місії.

Сім'я

Ми вважаємо, що сім'я – найбільша цінність в житті дитини і розглядаємо школу як чудову платформу для зміцнення стосунків між дітьми та батьками, максимально залучаючи останніх до шкільної діяльності, допомагаючи знайти спільні інтереси та за можливості - вирішити конфлікти.

Здоровий спосіб життя

Здоров'я – це подарунок від Бога, тож ми покликані берегти його та піклуватися про власне тіло. Вчителі на власному прикладі показують переваги здорового способу життя. В школі ми дотримуємося вегетаріанського харчування, балансу між розумовими та фізичними навантаженнями, цінуємо прогулянки на свіжому повітрі та емоційну підтримку.

Служіння ближнім

Коли ми служимо іншим, ми не лише покращуємо наше суспільство, але й відкриваємо власне серце для добра.

Унікальність кожної людини

Ми цінуємо кожну дитину, вчителя, тата і маму як неповторну особистість, вчимося співпрацювати, навчатися один в одного та формувати характер для вічності.

Всебічний розвиток

Ми переконані, що досягти успіху в житті можна лише дотримуючись принципу чесності у всіх своїх вчинках. Ми виховуємо покоління, що поважає працю свою та ближніх і чітко знає визначення понять «авторське право» та «академічна доброчесність». Це покоління, що може змінити не лише власне оточення, а й майбутнє нашої країни.

Партнерство

Все, що нам належить – подарунок від Бога. Тож ми відповідальні перед Ним за всі ресурси, якими володіємо: наш час, наші сили, наші фінанси. Ми покликані використовувати їх мудро – щоб прославити Нашого Творця.

Шкільна команда

Слободська Наталя Василівна

Слободська Наталя Василівна

директор школи

Логинова Галина Григорівна

Логинова Галина Григорівна

завуч з навчально-виховної роботи

Зеленська Олена Миколаївна

Зеленська Олена Миколаївна

головний бухгалтер

Чупіна Анжеліка Анатоліївна

Чупіна Анжеліка Анатоліївна

завідувач господарства

Волкова Нінель Миколаївна

Волкова Нінель Миколаївна

шкільний психолог, вчитель молодших класів

Волкова Ольга Миколаївна

Волкова Ольга Миколаївна

вчитель молодших класів

Каракаєва Тетяна Ігорівна

Каракаєва Тетяна Ігорівна

вчитель молодших класів

Квілинська Олена Миколаївна

Квілинська Олена Миколаївна

вчитель молодших класів

Ліцензія

Статут

Освітня програма