Skip links

Вступ до 1-го класу

Приватна християнська школа «Досвітня зоря»

Бажаєте стати частиною нашої школи?

Дізнайтеся про школу більше

Дізнайтесь більше про нашу школу, прочитавши інформацію на сайті. Якщо у вас залишаються запитання, зателефонуйте до адміністрації школи

Відвідайте День відкритих дверей

Кожного року ми зустрічаємось з родинами, що цікавляться вступом до школи. На заході ви детальніше ознайомитесь з нашими цінностями, методиками викладання, познайомитесь з вчителями. Залишивши повідомлення на сайті, ви отримаєте інформацію, щодо дат проведення заходу.

Напишіть заяву на ім'я директора

Якщо ви остаточно вирішили стати частиною нашої шкільної родини - напишіть заяву на ім'я директора, де вкажіть усю необхідну інформацію про майбутнього (-ню) учня (ученицю).

Отримайте підтвердження про зарахування

Остаточні списки учнів 1 класу формуються протягом травня місяця поточного навчального року. До кінця цього періоду з вами зв'яжеться адміністрація школи та підтвердить факт зарахування.

Сплатіть вступний внесок

Аби підтвердити свої наміри навчатися в нашій школі - сплатіть вступний внесок, що дорівнює сумі одного місяця навчання, до 1 червня поточного навчального року.

Підготуйте необхідні документи

До 1 вересня нового навчального року, передайте класному керівнику або представникам адміністрації школи пакет документів, необхідних для навчання: копію свідоцтва про народження дитини, копії всіх заповнених сторінок паспорту одного з батьків (опікунів), медичну довідку форми 0-86у